Freshfem.sk
Lifestyle

Snímky, z ktorých nebudeš chcieť odtrhnúť zrak. Instagramy mladých fotografiek zo Slovenska a Česka ťa určite očaria

Nádherné zábery od talentovaných fotografiek z našich krajín.

3. október 2017, 15:11
zdroj: instagram.com / @katejoie / @bara.vavrova / @ptr_kc
3. október 2017, 15:11

Pravidelne sa snažíme prinášať články, v ktorých vám predstavujeme talentovaných ľudí z našich končín. Správne, v našich dvoch susedných krajinách je ich naozaj neúrekom a my sa dnes pozrieme na niekoľko z nich. Tentokrát si opäť posvietime na mladé fotografky, ktoré sú aktívne na obľúbenej sociálnej sieti Instagram a rozhodne by nemali chýbať na vašom following liste.

 

V dnešnej dobe človek nemusí byť profesionálnym fotografom s drahým fotoaparátom, aby zachytil čarovnú atmosféru miesta. Koniec koncov, dokazujeme to každým našim článkom, v ktorom vám predstavujeme zväčša amatérskych fotografov. V našom článku už tradične nájdete nádherné snímky prírody, architektúry, a tiež krásne ženy. Na svoje si teda príde naozaj každý.

 

Poznáš zaujímavého a talentovaného fotografa vo svojom okolí alebo si ním ty sám? Chceš sa objaviť v ďalšej časti tohto seriálu? Potom neváhaj a pošli nám tip na mail lucia@refresher.sk a možno sa objavíš v ďalšom diele.


 

@akivotrubova

Začíname mladou slečnou, ktorá bloguje, fotografuje a jej Instagram dokonale znázorňuje jej pestrý život. Na jej profile nájdete mnoho záberov z rôznych oblastí sveta, keďže rada cestuje. Aki vie, čo ulahodí vášmu oku a jej Instagram vyzerá naozaj ukážkovo. Odporúčame sledovať aj jej blog.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@ptr_kc

Na Petrinom Instagrame nájdete najmä fotografie žien. Objektívu tejto mladej fotogafky neušla napríklad fashion blogerka Tereza  "TTAPPLE" Haščáková, Bronka Baníková či Samey. Nájdete tu však aj podarené snímky architektúry.

 

 

 

 

 

 

 

 

@bara.vavrova

Ženská krása zasadená do prírodného prostredia, tak by sa dala charakterizovať tvorba českej fotografky. Bára vo svojom mladom veku stihla precestovať množstvo krajín Európy a o ich krásu sa s nami nezabudla podeliť. Na obľúbenej sociálnej sieti je viac než úspešná a svedčí o tom jej viac ako 22-tisíc followerov. Očarí svojimi umeleckými fotografiami i vás?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@katejoie

Na záver sa pozrieme na ďalšiu českú fotografku Kateřinu, ktorá dokumentuje prevažne každodenný život ľudí. Fotografuje obyčajných ľudí sediacich v kaviarni pri šálke kávy alebo len tak kráčajúcich cez ulicu. Na jej profile však nájdete aj street style zábery z týždňov módy či nádherné fotografie New Yorku, San Francisca, Prahy a iných miest. Taktiež nesmie chýbať ani príroda.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ktorá fotografka ťa zaujala najviac?
1. akivotrubova
46 hlasov
2. ptr_kc
21 hlasov
3. bara.vavrova
174 hlasov
4. katejoie
90 hlasov
5. všetky
100 hlasov
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.