Freshfem.sk
Lifestyle

Najkrajší Slováci a Česi na Instagrame: Muži, ktorí ťa oslovia nielen vzhľadom, ale aj životným štýlom

Nasledujúci fešáci ti veľmi rýchlo pomotajú hlavu.

23. apríl 2017, 15:58
23. apríl 2017, 15:58

Mesiac ubehol ako voda, a tak sa na vaše obrazovky vraciame s nádielkou profilov príťažlivých mužov zo Slovenska a Česka. Podobné články sa tešia veľkej obľube, preto sme si posvietili na štyroch ďalších zaujímavých pánov z našich končín. Jeden študuje zubné lekárstvo a venuje sa aj modelingu, druhý má zabehnutý vlastný biznis, ďalší zasvätil svoj život fitnessu. Nasledujúci muži jednoducho zaujmú nielen svojím výzorom. Bez ďalších zbytočných slov teda prejdime k vybraným profilom na Instagrame, ktoré rozhodne stoja za pozornosť každej Freshfem. 

 

Poznáš pekného a zaujímavého Slováka alebo Čecha alebo si ním ty sám? Chceš sa objaviť v ďalšej časti? Instagram nám môžeš posielať na mail lucia@refresher.sk. Ďakujeme!


 

@andrejhalasa

Ako prvým začneme modrookým rodákom z Martina. Andrej študuje zubné lekárstvo na Jesseniovej lekárskej fakulte a popri vysokej škole stíha aj modeling. Podľa fotografií na Instagrame usudzujeme, že rád cestuje, a tak mu povolanie modela určite sedí ako uliate. Andrej sa rád udržiava fit behaním alebo cvičením v posilňovni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@milanlipa

Pokračujeme pánom, ktorého najväčšou záľubou je asi móda. Milan je vlastníkom obchodu s oblečením a môžete ho stretnúť v uliciach Prahy, v ktorých sa často pohybuje. Ak si však už robíte zálusk, musíme vás sklamať, je zadaný.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@ondrej.man

Ďalší Slovák, tentokrát z Myjavy. Ondrej pracuje ako konštruktér a svoj život zasvätil fitnessu a zdravému životnému štýlu. Jeho inšpiratívna premena môže byť pre mnohých motiváciou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@dnlhlx

Ako posledného vám predstavíme Daniela. Ten sa venuje plávaniu a takisto veľa cestuje. Šport je teda jeho najväčšou vášňou a ak sa vám páčia vyšportovaní modrookí blondiaci, potom viete kde máte klikať.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Ktorý fešák ťa zaujal najviac?
1. Andrej
536 hlasov
2. Milan
129 hlasov
3. Ondrej
343 hlasov
4. Daniel
402 hlasov
5. všetci
215 hlasov
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.