Freshfem.sk
Lifestyle

Talentované fotografky zo Slovenska, ktoré obohatia tvoj Instagram o nádherné zábery

Nasledujúce fotografie ťa určite oslovia.

24. február 2017, 13:14
24. február 2017, 13:14

Už niekoľko rokov predstavujeme talentovaných fotografov zo Slovenska a Česka aktívnych na populárnej sociálnej sieti Instagram. V seriáli nabitom nádhernými snímkami sa takmer výhradne objavujú muži, aby sme si teda posvietili aj na talentované fotografky, Freshfem si pre vás pripravil časť, v ktorej nájdete iba zástupkyne nežnejšieho pohlavia.

 

Ako už býva zvykom, aj v dnešnom diele nájdete zábery prírody či architektúry, no tešiť sa môžete aj na portréty a fotografie ľudí. Nasledujúce štyri dámy jednoducho nesmú chýbať na vašom following liste. Ak sa ich rozhodnete sledovať, určite neoľutujete a nezmeškáte tak nádherné snímky, ktoré vám spríjemnia deň a o to predsa ide. Dosť už bolo slov, poďme k samotnému výberu.


 

@andreazahurancova

Dnešný diel začneme mladou a podnikavou Andreou, ktorá podľa všetkého miluje cestovanie. Na cestách jej nikdy nemie chýbať mobilný telefón a GoPro a tak na jej Instagrame nájdete nádherné snímky nielen prírody. Jej objektívu neušli napríklad švajčiarske Alpy, Island, Faerské ostrovy, talianske Dolomity, Maroko a mnohé ďalšie lokality. Jedno je isté, po zhliadnutí nasledujúcich fotografií budete mať neskutočnú chuť zbaliť si veci a vydať sa na cesty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@capturednina 

18-ročná Nina je na Instagrame veľmi obľúbená, o čom svedčí úctyhodných viac ako 23-tisíc followerov. V jej hľadáčiku sa najčastejšie objavujú ľudia. Fotografie mladej fotografky zachytávajú rôzne emócie, slobodu, priateľstvo, ale aj lásku k prírode. Určite ide o zaujímavý profil, ktorý sa oplatí sledovať.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@katasedlak

A teraz fotografie z trochu iného súdka, na ktoré na Instagrame možno nie sme až tak zvyknutí. Kata Sedlak je profesionálna fotografka, ktorej snímky sa dokonca ocitli aj v internetovej verzii National Geographic či Vogue. Fotografka zachytáva najmä každodenné situácie z jej rodinného života.

 

 

 

 

 

 

 

 

#boyhood #leicaq #leicacamera #leica #familystories #boys #red #childhood #photography #documentary #vsco

Príspevok, ktorý zdieľa kataSedlak (@katasedlak),

 

 

@nlieskovska

U šikovnej fotografky Nicole si na svoje príde naozaj každý. Okrem roztomilých snímok psíkov na jej Instagrame môžete nájsť fotografie krásnych žien, mužov, nesmie chýbať móda a tiež vydarené fotografie jedla, po zhliadnutí ktorých určite vyhladnete. Nicole spolupracovala so známymi tvárami ako TTAPLE, Kristína Činčurová, Sara Antalová, Dalyb či Krištof Králik a je vidieť, že fotografovanie je jej vášňou.

 

 

 

 

 

 

 


 

Ktorá fotografka ťa zaujala najviac?
1. andreazahurancova
427 hlasov
2. capturednina
329 hlasov
3. katasedlak
111 hlasov
4. nlieskovska
111 hlasov
5. všetky
235 hlasov
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.