Freshfem.sk
Móda

Akými plavkami prekvapili toto leto známe Slovenky a Češky? Aktuálne plážové outfity vynikli najmä vďaka sexi telám

Plavková sezóna síce pomaly finišuje, no my sa dnes pozrieme na to, ako ju zvládli známe tváre z našich končín.

31. august 2018, 16:41
31. august 2018, 16:41

Leto nám už pomaly končí a nám nezostáva nič iné, ako sa rozlúčiť s horúcimi dňami a pripraviť svoj šatník na blížiacu sa jeseň. Ešte predtým si však spoločne zaspomíname na plážové outfity v podaní známych Češiek a Sloveniek. Väčšina z nich sa túto sezónu rozhodne nedala zahanbiť a počas teplých mesiacov dievčatá dokázali zaujať plavkami rôznych typov, strihov, materiálov, vzorov či farieb.

 

Koncom tohtoročnej jari sme ťa stihli informovať o tom, aké plavky budú v kurze nastávajúcu letnú sezónu a nežné pohlavie z našich končín sa očividne nechalo inšpirovať aktuálnymi trendami.

 

Plavková sezóna tak vypukla nielen v podobe jednodielnych monokín či bikín s vysokým pásom, no rovnako si na dievčatách mohla vidieť aj horúce metalické, šnurovacie, zamatové, vintage s atypickým V-éčkovým výstrihom či plavky na jednom ramienku.

 

Modelky, influencerky, umelkyne, youtuberky, moderátorky či športovkyne sa aj tento rok predbiehali o čo najlepší plážový outfit. Z relevantných známych tvárí v okázalých bikinách sa len ťažko dal spustiť zrak, najmä vďaka ich sexi a vypracovaným postavám.

 

O odhaľovanie ani tento rok nebola núdza, čomu sa potešilo najmä mužské publikum. Poďme sa teda spoločne pozrieť na to, aké outfity na pláži či pri bazénoch zvolili známe Slovenky a Češky v lete 2018.

 

@karolinachomistek

Riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko a rovnako jej víťazka z roku 2013 sa počas tejto sezóny rozhodla vytiahnuť zbrane najsilnejšieho kalibru.  Na jej štíhlej a do bronzova opálenej postave sa striedalo veľké množstvo rôznych farieb či strihov, no každý jeden kúsok na nej pôsobil doslova famózne. Rodáčka z Oravy bezpochyby vie, ako si na pláži získať všetku pozornosť.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


@sonaskoncova

Pôvabná moderátorka a modelka Soňa Skoncová stavila na heslo "V jednoduchosti je krása," a to dokázala uplatniť naozaj skvostne. Väčšina jej bikín nijako výrazne nekričí, a práve preto pôsobia ňou zvolené monochromatické farby naozaj ladne a s miernou dávkou elegancie. Soňa si totiž pravdepodobne uvedomuje, že na to, aby na pláži zaujala, jej stačí najmä vlastná charizma a úžasná figúra.

 

 

 

 

 

 

 


@sharlotaofficial

Speváčka, raperka a modelka v jednom. Reč je o Šarlote Frantinovej, každému známej skôr pod umeleckým menom Sharlota, ktorá sa na sociálnych sieťach často predvedie aj v extravagantnejších a odhaľujúcich kúskoch a jej početné mužské publikum sa vtedy nevie vynadívať. O Sharlotinom vyzývavejšom štýle hovorí aj jej zbierka bikín. Za zmienku stoja hlavne na mieru vytvorené plavky z farebných glitrových kamienkov vyskladaných priamo na jej nahom tele.

 

 

 

 

 

 


@domicibulkova

Jedna z našich najväčších tenisových hviezd nás nielenže reprezentuje v športe, no taktiež sa jej to darí jej unikátnym štýlom a pôvabnou vizážou. Schopnosť imponovať ako plnohodnotná módna ikona dokazuje aj v plážových outfitoch. Hoci nám ich tento rok nepredviedla nejak zvlášť veľa, no aj tých pár bezpochyby stojí za zmienku. Najvýraznejším kúskom v jej bikinovom šatníku sú rozhodne tie od talianskeho módneho domu Versace, ktoré sme spomenuli aj v článku s najdrahším oblečením slovenských športovcov.

 

 

 

 

 


 @tresnickova

Youtuberka či fashion a beauty blogerka Týnuš, vlastným menom Kristýna Třešňáková, je už na prvý pohľad veľkým milovníkom tej pravej dievčenskej módy. Je viac než zjavné, že miluje farby a podľa toho prispôsobuje nielen svoj šatník, ale aj bikiny. Týnuš ich počas leta vystriedala hneď niekoľko a väčšina z nich je v súlade s aktuálnymi trendami. Hoci pár z nich by sme pokojne mohli označiť aj za mierny gýč, pôvabná brunetka im vďaka svojej postave a celkovému zovňajšku dodáva kredit nositeľnosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 @natykerny

Influencerka Natália Körner, známa skôr pod pseudonymom Natykerny, stavila podobne ako Soňa Skoncová na jednoduchosť v plážových outfitoch. Jej doménou sú najmä monochromatické farby bez dávky akejkoľvek extravagancie, no práve to ju robí do istej miery odlišnou. Usmievavá Košičanka skrátka dokáže zaujať aj bez násilného upútavania na seba a excentricity.

 

 

 

 


@barborabakos

Našej neodolateľnej moderátorke a zároveň modelke Barbore Bakošovej sa rozhodne nedá odoprieť dobrá orientácia v aktuálnej móde a trendoch. Vďaka jej pár plavkovým fotkám na Instagrame sa o tom aj ty sama môžeš presvedčiť. Hoci je Barborka taktiež jeden z tých prípadov, ktorý nedisponuje príliš kričiacimi kúskami, na jej tele pôsobia aj nekomplikované plavky ako hotové umelecké dielo.

 

 

 

 

 

 


@peniska

Blondínka s pomerne kontroverzným názvom instagramového účtu pochádza z Liberca a jej špecifický urbanistický štýl nie je jedinou charakteristickou črtou. Rovnako má aj perfektný cit na vždy štýlové a trendy bikiny, vďaka ktorým na pláži pôsobí naozaj skvostne. Dokonca sa nebojí plavky kombinovať aj so streetwearovými kúskami ako Off-White opaskom. Denisiným vizuálne prijemným plážovým outfitom dopomáha taktiež jej závideniahodné pozadie.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa DENISA (@peniska),

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa DENISA (@peniska),

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa DENISA (@peniska),

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa DENISA (@peniska),

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa DENISA (@peniska),

 

Ktorá známa Češka či Slovenka ťa svojím plážovým outfitom oslovila najviac?
@karolinachomistek
199 hlasov
@sonaskoncova
139 hlasov
@sharlotaofficial
36 hlasov
@domicibulkova
11 hlasov
@tresnickova
146 hlasov
@natykerny
31 hlasov
@barborabakos
149 hlasov
@peniska
72 hlasov
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.