Freshfem.sk
Móda

Značka podporuje lásku k svojmu telu kampaňou s rozmernou spodnou bielizňou. Do iniciatívy sa zapojila aj Hasselhoffova dcéra

Cieľom projektu #MyBodyVictory je povzbudiť ženy, aby diskutovali o svojom zovňajšku a prijali svoje krivky.

7. august 2018, 14:32
zdroj: Curvy Kate
7. august 2018, 14:32

O britskej značke Curvy Kate je dobre známe, že okrem výroby rozmernejšej spodnej bielizne pre moletky sa ich aktívne snaží aj podporovať a povzbudzovať v názoroch na vlastné telo. Ani zďaleka však nejde o propagovanie obezity, ale práve o uvedomenie si, že každá žena môže milovať svoje telo a cítiť sa v ňom dobre, aj napriek kilám navyše.

 

Práve preto sa značka rozhodla prísť s novou kampaňou #MyBodyVictory, ktorá v skratke ohlasuje, že všetky ženské telá sú nádherne a ich nositeľky by na ne mali byť za každých okolností právom hrdé. Do iniciatívy sa zapojili rôzne modelky, blogerky, influencerky či dokonca dcéra obľúbeného herca Davida Hasselhoffa - známa modelka, herečka a expertka na plus-size módu Hayley Hasselhoff.

 

 

Cieľom kampane je otvoriť diskusiu o láske k svojmu telu rôznych tvarov medzi ľuďmi po celom svete na podporu ženského sebavedomia. Všetky influencerky zapojené do projektu #MyBodyVictory natočili krátke videá, kde zdieľajú osobné víťazstvá a hovoria o ich ceste k prijatiu a milovaniu svojho zovňajška.

 

Do iniciatívy sa pridalo už mnoho žien na sociálnych sieťach, ktoré zdieľajú fotky svojho tela s emotívnymi vyjadreniami o spokojnosti vo vlastnej koži aj napriek krivkám. Dievčatá po celom svete prehlasujú, že chcú byť samé sebou, a preto by svoje telo už nemenili. Celú kolekciu spodnej bielizne v rámci kampane, ako aj krátke povzbudzujúce videá, nájdeš na oficiálnej stránke Curvy Kate.

 

 

 

 

 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.