Freshfem.sk
Krása

Kylie Jenner a jej kozmetika získali na Instagrame vlastný tvárový filter. Vďaka novinke si jej rúže môžeš vyskúšať aj ty

Nová funckia Kylie Cosmetics ponúka široký výber až siedmich najznámejších odtieňov rúžov na pery.

3. august 2018, 15:00
zdroj: Kylie Cosmetics
3. august 2018, 15:00

Mladá podnikateľka, influencerka a instagramová osobnosť Kylie Jenner len včera predstavila svoju úplne novú narodeninovú zbierku kozmetiky značky Kylie Cosmetics, ktorá by mala prísť na trh štyri dni pred jej sviatkom, konkrétne 6. augusta.

 

Najmladšej Jennerke sa očividne poslednú dobu neskutočne darí. Nielenže sa jej profil na Instagrame stal najhodnotnejším zo všetkých ostatných, no po novom nájdeš na rovnakej platforme aj jej vlastný tvárový filter vytvorený pri príležitosti predstavenia novej kolekcie kozmetiky. Tá obsahuje paletu očných tieňov, zvýrazňovačov či matných a tekutých rúžov.

 

 

Nová instagramová funkcia je vlastne akýsi virtuálny prostriedok na vyskúšanie make-upu, v ktorom si dokážeš urobiť úžasnú nalíčenú selfie, no rovnako si môžeš z pohodlia domova jednoducho vyskúšať produkty od Kylie Cosmetics. Nachádza sa v klasickej ponuke face filtrov v rámci funkcie Príbeh.

 

Filter umožňuje široký výber palety siedmich najznámejších odtieňov rúžov na pery, ako napríklad Candy K, Dolce, Posie K, Say No More, Shady, Boy Bye a Glitz, ktoré sú dostupné na oficiálnej stránke Kylie Cosmetics. Okrem toho by ti mal nový filter taktiež stmaviť riasy, jemne rozostriť tvár a vytvoriť kontúry ako má Kylie.

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.