Freshfem.sk
Krása - Trendy

Instagram má nový trend zapletania vlasov do DNA špirály. Farebné vrkoče stihli ovládnuť mnohé známe festivaly

Inšpiruj sa najnovším letným hitom a vďaka tomuto účesu upútaj pozornosť všade, kam prídeš.

30. júl 2018, 17:00
zdroj: YouTube (Alex Gaboury)
30. júl 2018, 17:00

Vo svete Instagramu je úplne bežné, že raz za čas sa objaví úplne nový hit. Skôr či neskôr sa ním nechajú inšpirovať mnohé známe aj menej známe tváre, a tým naberá trend na popularite. Niečo podobné sa udialo aj nedávno. Na sociálnych sieťach, ale i na rôznych známych festivaloch sa začali vyskytovať zaujímavé farebné vrkoče, zapletené podľa tvaru molekuly DNA. 

 

Nový instagramový trend zapletania vlasov do dvojitej špirály genetickej deoxyribonukleovej kyseliny znie aj vyzerá veľmi komplikovane. No v skutočnosti nie je až také zložité docieliť jeho požadovaný estetický look.

 

Letný účes DNA Braid sa vytvára v podstate ako klasický francúzsky či priberaný vrkoč, avšak s tým rozdielom, že zapletieš viac pramienkov a niektoré z nich pri tom otočíš okolo vlastnej osi. Pri týchto copoch je však nevyhnutné mať čo najdlhšie vlasy.

 

 

Za celým trendom stojí americká vlasová vizážistka a kaderníčka Alexandra Wilson, ktorá sa inšpirovala podobným účesom a svojim sledovateľom tak predstavila vylepšený a kreatívny spôsob, ako zaujať na letných hudobných festivaloch či na dovolenke pri mori.

 

Návod a techniku, ako tento fascinujúci look dosiahnuť, ukázala v tutoriáli, ktorý ihneď zaujal nespočetné množstvo fanúšikov. Za krátky čas sa začal DNA Braid objavovať na rôznych svetových podujatiach ako tohtoročná Coachella či Tomorrowland.

 

Vrkoče si ich nositeľky zapletajú zo svojich vlasov, no taktiež je stále častejším fenoménom vpliesť si do nich rôzne farebné príčesky, ktoré nie len že špirálu predĺžia, no taktiež jej dodajú pestrosť a originalitu. Účes najlepšie vynikne s ombré, dúhovými farbami či neónovými odtieňmi. Taktiež ho môžeš nechať visieť či uviazať do drdolu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa @braidsbyelin,

 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.