Freshfem.sk
Lifestyle

Selena Gomez novými fotkami prekonala rekord Beyoncé na Instagrame

Milión lajkov speváčka dosiahla do trinástich minút.

25. júl 2018, 15:52
25. júl 2018, 15:52

Selena Gomez v nedeľu oslávila 26. narodeniny. Cez víkend jej priatelia pripravili dokonca dve oslavy - jedno sobotné prekvapenie v zákulisí na koncerte Imagine Dragons a v nedeľu oslávila v kruhu najbližších na jachte. Ako pravá kráľovná Instagramu, ktorou so svojimi takmer 140 miliónmi sledovateľmi právoplatne je, sa so svetom podelila o pár fotografií.

 

Určite však nečakala, že fanúšikovia jej pripravia ďalšie narodeninové prekvapenie - ďalší rekord na Instagrame. Speváčka tak už nedrží len rekord za najviac sledovateľov na sociálnej sieti, ale aj za post, ktorý dosiahol milión lajkov za najkratší čas. Doteraz si tento rekord držala Beyoncé s jej postami, kde oznamovala svoje tehotenstvo s dvojičkami a následne, keď Rumi a Sir boli už na svete.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Beyoncé (@beyonce),

 

Stačilo však zopár exkluzívnych fotiek z oslavy Seleny Gomez, nejaké slová vďaky a Selena mala rekord vo vačku. Milión lajkov dosiahla do trinástich minút. Momentálne je tam srdiečok osemkrát viac a je viac než jasné, že číslo bude ešte väčšie. Čoskoro Selena možno tromfne rekord Kylie Jenner, ktorá má s prvou fotkou svojej dcéry Stormi historicky najvyšší počet lajkov na Instagrame.

 

 

 Kylie Jenner a jej najlajkovanejší post

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.