Freshfem.sk
Lifestyle

Talentované fotografky zo Slovenska a Česka, ktoré obohatia tvoj Instagram o nádherné zábery

Nenechaj si ujsť dávku krásnych fotografií.

24. júl 2018, 11:25
zdroj: instagram.com /@jankabarekova /@adleyy
24. júl 2018, 11:25

Slovensko a Česko sú rozlohou síce menšie krajiny, no mladých talentovaných ľudí tu máme neúrekom. Koniec koncov, presviedčaš sa o tom často aj na našej stránke. A dnes tomu nebude inak. V článku si ukážeme štyri instagramové profily patriace fotografkám z našich krajín, ktoré sa naozaj oplatí sledovať.

 

Ak na Instagrame rada sleduješ snímky prírody, zvieratiek či architektúry, nasledujúce profily si potom určite zamiluješ.

 

Poznáš talentovanú fotografku alebo si ňou ty sama? Chcela by si sa objaviť v ďalšom článku? Instagram nám môžeš zaslať na mail lucia@refresher.sk a možno sa objavíš v ďalšej časti.


 

@jankabarekova

 

Začíname Jankou, ktorá na svojom profile zdieľa najmä svoje cestovateľské zábery. Hashtag #travelphotographer jej nie je cudzí a nájdeš tu snímky z rôznych kútov sveta, napríklad z Bali, európskych destinácií ako Portugalsko, Švajčiarsko, Španielsko, Grécko, ale aj nášho Slovenska. Ak hľadáš cestovateľskú inšpiráciu, na tomto mieste ju zaručene nájdeš.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@elisivakova

 

Na tomto profile nájdeš najmä fotografie prírody a našich slovenských veľhôr. Eliškine atmosferické fotografie  dokonale vykresľujú krásy Vysokých Tatier, ktoré tejto mladej fotografke naozaj učarovali. A my sa ani nečudujeme prečo. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@diatakacsova  

 

Dia Takácsová je ďalšia talentovaná fotografka, ktorá si zaslúži tvoju pozornosť. Svoj čas trávi často na cestách a prináša z nich samé dychberúce zábery. Dia ti prostredníctvom svojho Instagramu priblíži Balkán, Kaukaz, Ukrajinu, ale aj krajiny severnej Európy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@adleyy 

 

Posledný profil patrí Adele, ktorá pôsobí v Prahe, no cestuje po celom svete. Na Instagrame si už stihla nazbierať slušný počet followerov a my veríme, že rovnako zaujme teba. Po vzhliadnutí nasledujúcich záberov si budeš chcieť zbaliť kufre a vydať sa objavovať rôzne kúty sveta.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Ktorá fotografka ťa zaujala najviac?
1. jankabarekova
20 hlasov
2. elisivakova
9 hlasov
3. diatakacsova
5 hlasov
4. adleyy
32 hlasov
5. všetky
40 hlasov
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.