Freshfem.sk
Lifestyle

Kim Kardashian zarobila 5 miliónov za 5 minút, keď vydala svoje nové parfémy. Na reklamu pritom neminula ani cent

Známa hviezda vie veľmi dobre, ako zarábať peniaze.

19. júl 2018, 16:07
19. júl 2018, 16:07

Kim Kardashian má nos na peniaze. Neexistuje snáď žiadna podnikateľská oblasť, ktorá by nebola schopná známej tváričke zarobiť milióny dolárov, o čom sa presvedčila aj pred pár desiatkami hodín. Na trh prišla jej nová kolekcia parfémov. Svoje parfémy predáva pod vlastnou značkou KKWFRAGRANCE a najnovšie prírastky dostali názvy KIMOJI Peach, Cherry a Vibes.

 

Absolútne pritom nezáleží na tom, ako jednotlivé parfémy voňajú, pretože značka Kim Kardashian West jednoducho pekelne predáva. Známy bulvárny portál TMZ získal krátko po začiatku predaja informácie o tom, že Kim predala za prvých 5 minút parfémy za viac ako 5 miliónov dolárov, čo je úctyhodný výkon.

 

 

Výrobca dokonca musel navýšiť aj počet parfémov, aby tak zareagoval na obrovský dopyt zo strany fanúšikov a zákazníkov. Každá fľaštička parfému sa predávala za 45 dolárov, takže celková tržba rýchlo dosiahne závratné čísla, ak sa nájde zopár desiatok tisíc milovníkov Kim z celého sveta. Zaujímavosťou je aj fakt, že Kim nepoužila ani cent na reklamu v médiách.

 

Všetko spropagovala pomocou svojich profilov na sociálnych sieťach, pričom krátko pred spustením predaja pridala zopár fotiek, kde pózuje len v plavkách s parfémom v ruke. Aj keď Kim zarobila cez 5 miliónov za 5 minút, bude musieť vyriešiť aj problém so žalobou. Spoločnosť Vibes Media ju obvinila z toho, že okopírovala vo svojej kolekcii jej logo, a tak možno o slušnú čiastku peňazí príde.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.