Freshfem.sk
Lifestyle

Kylie Jenner je na ceste stať sa najmladšou miliardárkou sveta. Onedlho môže tromfnúť aj Zuckerberga

A to všetko vďaka úspešnej značke kozmetiky.

12. júl 2018, 10:36
zdroj: instagram.com /@kyliejenner
12. júl 2018, 10:36

Je to oficiálne - Kylie Jenner je najlepšie zarábajúcou členkou klanu Kardashianovcov. Pritom má len 20 rokov a v rodine je najmladšia. Kylie sa umiestnila na 27. mieste v rebríčku "Americké miliardárky", ktorý zostavuje prestížny magazín Forbes. Jej majetok sa odhaduje na 900 miliónov dolárov a predbehla aj svoju staršiu sestru Kim Kardashian. Len pre zaujímavosť, majetok Kim sa pohybuje vo výške 350 miliónov dolárov.

 

Kľučom k úspechu Kylie Jenner je megaúspešná značka kozmetiky s názvom Kylie Cosmetics, po ktorej doslova šalejú dievčatá aj v našich končinách. Forbes odhaduje, že ak sa Kylie bude takto dariť aj naďalej, o chvíľu sa môže stať najmladšou miliardárkou vôbec a tromfnúť tak aj Marka Zuckerberga.

 

 

V rebríčku sa umiestnili aj také celebrity ako Beyoncé a Madonna. Forbes bral do úvahy len majetok, ktorý umiestnené nadobudli samy, a teda ho nezdedili. Kylie sa môže pochváliť aj ďalším veľkým úspechom. Pri tejto príležitosti sa dostala na obálku augustového vydania Forbes, čo je už naozaj prestíž. Okrem toho onedlho, 10. augusta, oslávi svoje 21. narodeniny a my jej už teraz blahoželáme.

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.