Freshfem.sk
Móda

Dcéra Kim Kardashian si už v piatich rokoch zarába slušné peniaze modelingom. Malá North West debutovala v kampani pre Fendi

Fotenie spoločne s Kim Kardashian a Kris Jenner si Northy očividne užívala.

11. júl 2018, 11:02
zdroj: Fendi
11. júl 2018, 11:02

Bolo len otázkou času, kedy sa dcéra Kanyeho Westa a Kim Kardashian vydá cestou modelingu, ako väčšina členov rodiny. A tak sa aj nakoniec stalo. Talianska high fashion značka Fendi totiž obsadila malú North West, spoločne s jej mamou Kim a starou mamou Kris Jenner, do svojej kampane s názvom #MeAndMyPeekaboo na počesť desiateho výročia kabeliek Peekaboo. Len 5-ročná Northy si fotenie očividne veľmi užívala.

 

Fotografie pre Fendi vznikli na trávnatej lúke a pripomínajú skôr momentky z rodinného albumu ako reklamnú kampaň. Značka však zámerne trvala na autenticite celého projektu. Snímky zachytávajú spoločne trávený čas s rodinou a jeho jedinečnú intimitu, neodhliadnuc od troch hlavných protagonistiek, nosiacich kabelku Peekaboo.

 

Ide konkrétne o druhú sériu kampane #MeAndMyPeekaboo, v tej prvej ešte z konca apríla sa predstavila Silvia Venturini Fendi, kreatívna riaditeľka značky pre doplnky a pánske odevy, spoločne so svojimi dcérami Delfinou Delettrez Fendi a Leonettou Luciano Fendi.

 

 

 

 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.