Freshfem.sk
Lifestyle

Kylie Jenner stratila svoje ikonické pery. Nechala si z nich odstrániť výplne

Reality hviezda zo slávneho rodu Kardashian-Jenner sa priznala v komentároch na Instagrame.

10. júl 2018, 10:53
10. júl 2018, 10:53

Keď sa povie Kylie Jenner, každému hneď napadnú prehnane veľké pery. Kylie bola týmto neprirodzeným lookom známa dlhé roky a nevyhla sa tiež posmeškom, keď injekcie popierala a vravela, že si pery len prekresluje kontúrkou na pery. V roku 2015 však konečne priznala, že si pery necháva napichať. "Mám dočasné výplne pier. Nie som s nimi spokojná, preto to robím."

 

 

Zdá sa však, že odkedy mladá reality hviezdička porodila svoju prvú dcérku Stormi, stala sa z nej úplne nová osoba. Prestala byť taká sebestredná a po novom si nechala odstrániť výplne z pier. Priznala to v komentári na Instagrame, kde jej fanúšička napísala, že na tejto fotke vyzerá ako "stará Kylie".

 

 

"Zbavila som sa všetkých výplní," odpísala Kylie. Ďalšia fanúšička pod fotku napísala, že vyzerá úžasne s prirodzene vyzerajúcimi perami, na čo jej Kylie odpísala zamilovaných smajlíkov. Zdá sa, že Kylie je so svojím novým vzhľadom spokojná a my musíme uznať, že jej to takto prirodzene pristane omnoho viac. 

 

 

No a niekoľko fanúšikov sa už zamýšlalo, či teraz prídu do módy úzke pery, rovnako ako prišli plné, keď Kylie začala s injekciami. Takže ak máš úzke pery a si kvôli tomu smutná, už viac nemusíš! Možno sa skutočne zopakuje situácia spred pár rokov a Kylie týmto zásadným krokom opäť nastolí nové trendy.

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.