Freshfem.sk
Móda - Oblečenie

Na filmovom festivale v Karlových Varoch sa striedali známe tváre z celého sveta. Celebritné róby na seba nenechali dlho čakať

Aké outfity zvolili známe tváre na červenom koberci u našich severozápadných susedov?

3. júl 2018, 12:56
zdroj: TASR/Bohdan Kopčák
3. júl 2018, 12:56

Cez víkend odštartoval 53. ročník Medzinárodného filmového festivalu v Karlových Varoch, na ktorom sme, ako obvykle, mali možnosť vidieť mnohé známe tváre, či už lokálneho, no taktiež aj celosvetového rozmeru. Prestížnu udalosť si nenechali ujsť mnohí herci, speváci, modelky či iné populárne osobnosti šoubiznisu. Najväčšou hviezdou na červenom koberci u našich severozápadných susedov sa stal známy americký herec, scenárista, režisér a muzikant Tim Robbins.

 

Významnej udalosti s dlhoročnou tradíciou sa v minulosti zúčastnili aj ďalšie svetoznáme mená ako John Travolta, Mel Gibson či Richard Gere. Tí sa ale na rozdiel od Tima Robbinsa osobne zdravili s fanúšikmi zblízka, zatiaľ čo niekdajší dlhoročný priateľ herečky Susan Sarandon len zapózoval pred objektívmi fotografov a ľudom z diaľky zakýval. Verejnosť ho však ešte bude môcť vidieť napríklad v stredu. V karlovarskom mestskom divadle bude totiž hrať spoločne so svojou kapelou.

 

Herec a organizátor celého festivalu Jiří Bartoška odovzdal Timovi Krištáľový glóbus za mimoriadny umelecký prínos svetovej kinematografii. Hosťom slávnostného zakončenia by mal byť svetoznámy britský herec Robert Pattinson, ktorý si prevezme Cenu prezidenta MFF Karlovy Vary, udeľovanú výrazným osobnostiam svetového filmu.

 

Na veľkej filmovej udalosti sa však okrem americkej hviezdy ukázalo aj mnoho českých a slovenských celebrít, ako napríklad Andrea Verešová, Daniela Peštová, Timea Trajtelová, Zuzana Belohorcová, Vanda Jandová či Simona Krainová. Hoci sa festival ešte neskončil, prinášame ti dávku outfitov celebrít, ktoré tento ročník zažiarili na veľkolepých filmových oslavách.

 

Daniela Peštová

 

 

Andrea Verešová

 

Simona Krainová

 

Vanda Jandová

 

Nikol Švantnerová

 

Timea Trajtelová

 

Tim Robbins

 

Zuzana Belohorcová

  

Kateřina Sokolová

 

Anna Geislerová

 

Jana Plodková

 

Greg Shapiro s priateľkou

 

Thomasin Harcourt McKenzie

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Zobraziť 3 komentáre
Diskusia
alebo poslať ako anonym
3 komentáre
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Yolo3. júl 2018, 18:03

a tie známe tváre sú kde?

1 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
tvojamanka4. júl 2018, 10:21

Timea Trajtelová, holka která se párkrát vyfotí na instagramu, ukáže p*del, kozy a je z ní hned známá osobnost? Smekám chlapci smekám, kam tento svět spěje. Myslel jsem si, že když chcete být známá osobnost, musíte v něčem vynikat, dřít, snažit se... No očividně jsem se mýlil... peace

1 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Sorryjako4. júl 2018, 16:11

Známe tváre z celého sveta sa dajú zhrnúť asi tak do "Tim Robbins".

0 Odpovedať · Nahlásiť