Freshfem.sk
Lifestyle

Obézna Laura kedysi vážila 135 kíl. Fantastická premena jej tela sa nerodila ľahko, ale bojovníčka nemala v pláne zlyhanie

Laura Micetich chcela ísť pod skalpel a nakoniec skončila v posilňovni.

2. júl 2018, 15:33
2. júl 2018, 15:33

Mladá Laura Micetich kedysi vážila cez 135 kilogramov. Nebolo to ani tak dávno, pretože v tej dobe oslavovala 22. narodeniny a nemala v pláne veľkú zmenu svojho životného štýlu. Zdravotné problémy ju však prinútili zmeniť svoju životosprávu, aj keď najskôr chcela len podstúpiť zákrok na odstránenie nadbytočného tuku.

 

Trpela vysokým krvným tlakom, mala nábeh na cukrovku a lekári ju upozorňovali na to, že podobný životný štýl jej dlho nevydrží. Laura sa jedného dňa prehovorila na cestu do miestnej posilňovne, kde chcela vyskúšať svoje telo pred podstúpením operácie, ale posilňovanie si rýchlo zamilovala natoľko, že z nej už neodišla.

 

 

Nemá pritom žiadny zázračný recept na to, ako schudnúť. Začítala sa do publikácií o správnom stravovaní aj cvičení a odrazu jej kilogramy padali závratnou rýchlosťou. Pochopila, že jej miesto nie je pod skalpelom, ale pri činkách. Nový jedálniček prispôsobila možnostiam svojho tela a po prvom roku oslavovala stratu prvých 45 kilogramov.

 

Odvtedy postupne pokračuje v chudnutí a udržiava svoje telo v neustálej forme vďaka návštevám posilňovne. Všetkým ľuďom, ktorí od nej žiadajú rady na chudnutie, poskytuje len zopár jednoduchých trikov. Netreba sa prejedať, musíš si dávať pozor na svoje kalórie, zbytočne nechodiť do reštaurácií, nekupovať si sladkosti a nepiť alkohol.

 

Laura svoje chudnutie postupom času premenila na životný cieľ. Dnes má vlastný profil na Instagrame s viac ako 300-tisíc fanúšikmi a pracuje aj ako modelka. Nedávno podstúpila operáciu, pri ktorej jej lekári odstránili pozostatky zbytočnej kože, a tak sa momentálne lieči v rehabilitácii a teší sa na to, ako bude môcť svoje telo ukázať na plážach o pár týždňov.

 

 

 

 

 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.