Freshfem.sk
Lifestyle

Slovenskí a českí muži vynikajú svojím vzhľadom. Títo fešáci si podmania tvoj Instagram

Nasledujúce profily by rozhodne nemali ujsť tvojej pozornosti.

6. júl 2018, 12:13
zdroj: instagram.com /@peterlackovic /@luk.hajek /@vladis_tomasik
6. júl 2018, 12:13

Po dlhšej odmlke sa vraciame s novým článkom, v ktorom si predstavíme štyroch fresh mužov z našich krajín. Na podobný typ článkov sme rozhodne nezanevreli, a tak sa môžete tešiť aj na ďalšie pokračovania v budúcnosti. Ako už býva zvykom aj teraz sa pozrieme na Slovákov a Čechov, ktorí sa na Instagrame nedajú prehliadnuť a určite by nemali chýbať na vašom following liste. 

 

Poznáš pekného a zaujímavého Slováka alebo Čecha, alebo si ním ty sám? Chceš sa objaviť v ďalšej časti? Instagram nám môžeš posielať na mail lucia@refresher.sk. Ďakujeme!


 

@luk.hajek

Začíname Lukášom žijúcim v stovežatej Prahe. Podľa profilu na Instagrame usudzujeme, že ho baví cestovanie, šport a modeling. Lukáša si už našťastie všimlo viacero fotografov, ktorých podarené zábery môžete sledovať na jeho profile. Stačí len kliknúť na follow.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@vladis_tomasik

Z Prahy sa presunieme do Považskej Bystrice, odkiaľ pochádza Vladimír, ktorý si bez športu nevie predstaviť svoj život. Veľa času trávi v posilňovni a venuje sa aj boxu alebo turistike.

 

 

 

 

 

 

 @peterlackovic

 

Pokračujeme Petrom, ktorý pochádza z Trakovíc neďaleko Trnavy a študuje marketing. Popri vysokej škole nezaháľa, ale môžete ho stretnúť v posilňovni a snaží sa preraziť aj v modelingu. Všimol si ho dokonca aj Lukáš Kimlička, ktorý s ním spolupracoval.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@lucas_kasl

Na záver ešte posledný profil, ktorý patrí 21-ročnému Lukášovi. Ten sa venuje modelingu a je upísaný známej modelingovej agentúre Focus Model Management. Podobne ako ostatní v tomto článku, aj Lukáš vo voľnom čase rád športuje a cestuje.

 

 

 

 

 

 

 

Ktorý profil ťa zaujal najviac?
1. luk.hajek
67 hlasov
2. vladis_tomasik
17 hlasov
3. peterlackovic
62 hlasov
4. lucas_kasl
46 hlasov
5. všetci
19 hlasov
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.