Freshfem.sk
Móda

Harry Styles, známy aj zo skupiny One Direction, je tvárou Gucci. V najnovšej kampani pózuje so sliepkou

Spevák z chlapčenskej skupiny si do svojho životopisu môže pripísať profesiu high fashion model.

Svetoznáme módne značky sa snažia každý rok prichádzať s lepšími a originálnejšími kampaňami, len aby zaujali širokú verejnosť. Vo svojich reklamách často využívajú nahotu a erotiku, rôzne filmové efekty alebo čudných a zaujímavých ľudí, ktorí budú šokovať. Často sú to správne zvolené osobnosti, ktoré okolo kampane urobia najväčší rozruch. Momentálne sa to podarilo 24-ročnému spevákovi, hercovi a najnovšie aj modelovi, Harrymu Stylesovi.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gucci (@gucci),

 

Harry začal svoju kariéru v chlapčenskej skupine One Direction. Keď skupina po piatich rokoch spoločného pôsobenia ohlásila prestávku, Harry pokračoval v sólovej kariére, a dokonca si zahral aj v oscarovom filme Dunkirk. Prechodom na sólovú kariéru Harry nezmenil len štýl hudby z popovej na jemne rockovú.

 

Výraznou zmenou prešiel aj jeho šatník. Obyčajné džínsy a biele tričká  vymenil za farebné a kvetinové obleky, ktoré sú typické najmä pre taliansku značku Gucci. Práve kreatívny riaditeľ tejto značky vytvoril niekoľko špeciálne upravených kúskov presne pre spevákove potreby. 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa @harrystyles,

 

Príspevok, ktorý zdieľa @harrystyles,

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gucci (@gucci),

 

Harrymu jednoducho Gucci sekne, a tak z neho urobili tvár najnovšej kampane Gucci Tailoring. Fámy o oficiálnej spolupráci speváka a svetoznámej značky vznikli ešte v marci, keď internet obleteli fotky z fotenia a Gucci následne na svoj profil na Instagrame zavesili fotku zo zákulisia, na ktorej fanúšikovia vďaka tetovaniu spoznali práve Harryho Stylesa. Kampaň oficiálne uzrela svetlo sveta 2. júna a fotky sú viac než zaujímavé.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gucci (@gucci),

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gucci (@gucci),

 

Na jednej z fotiek Harry pózuje v miestnom fish and chips obchode so sliepkou, zatiaľ čo má na sebe oblečenú bundu New Marseille s vyšívaným golierom. Na druhej oficiálnej fotke si vychutnáva rybu a hranolčeky v luxusnom sivom obleku a zelenom kockovanom šáli. Spoločnosť mu tentokrát robí psík.

 

Kampaň nafotil Glen Luchford a o réžiu sa postaral Christopher Simmonds. Kolekciu navrhol už spomínaný kreatívny riaditeľ Gucci, Alessandro Michele, ktorý si túto pozíciu drží od roku 2015. 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gucci (@gucci),

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gucci (@gucci),

 

Tak čo, dali by ste si fish and chips s Harrym v Gucci obleku?

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.