Freshfem.sk
Krása

Nevkusné a umelé bábiky pretvára na prirodzene krásne ženy. Odstraňovaním mejkapu dokáže ukrajinská umelkyňa narobiť divy

Bábiky sa často predávajú s imidžom, ktorý má od vkusu ďaleko.

1. jún 2018, 9:58
zdroj: wallpapershd
1. jún 2018, 9:58

Na internete sa neustále vedú diskusie o pozitívnom vnímaní ľudského tela a skutočnej prirodzenej kráse, ale trh s detskými bábikami z veľkej časti stále nezareagoval. Namiesto prirodzenej tváre bez zbytočných očných tieňov či mejkapu sa deťom predávajú bábiky s všemožnými prípravkami, čo len najmladších členov našej spoločnosti podnecuje k tomu, aby potom prirodzenosť vnímali ako nezvyčajnú.

 

Nevkusné bábiky prestali baviť aj ukrajinskú umelkyňu Olgu Kamenetskaju, ktorá pred rokmi začala vo voľnom čase maľovať bábikám na tvár realistickejšie črty, čo sa postupom času zmenilo z koníčka na zamestnanie. Aj tie najbláznivejšie bábiky vie Olga premeniť na prirodzene vyzerajúce ženy, pričom na žiadnej z nich nezanecháva dokonale symetrické tvary a perfektné črty.

 

Jej cieľom je na každej bábiky poukázať na väčšie či menšie nedokonalosti, s ktorými sa stretávame deň čo deň, a práve perfektne ozdobené bábiky z tovární považuje za nudné a bez pomyselného života. Nebojí sa experimentovať ani s parochňami a viackrát už obyčajnú bábiku premaľovala za známu osobnosť, takže ak by si chcel vlastniť umelého Ragnara z Vikingov či Emmu Watson, pokojne umelkyni napíš, pretože svoje výtvory aj predáva prostredníctvom Etsy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.