Freshfem.sk
Vzťahy

Ako vyzerala svadba princa Harryho a Meghan Markle? Výnimočnej udalosti sa zúčastnili aj Beckhamovci, George Clooney či herci zo Suits

Prominentná svadba kráľovského páru na seba nenechala dlho čakať.

19. máj 2018, 17:49
zdroj: TASR/AP
19. máj 2018, 17:49

Dnešnú mimoriadnu udalosť s napätím sledoval celý svet. Na Windsorskom zámku sa neďaleko Londýna konala dlho očakávaná svadba britského princa Harryho a americkej herečky Meghan Markle. Kráľovská dvojica si svoje áno povedala v zámockej Kaplnke svätého Juraja. 

 

Spoločne tvoria pár už od roku 2016 a zasnúbili sa rok na to, konkrétne v novembri 2017. Prešlo pár mesiacov odkedy sme ťa informovali o kráľovských zásnubách a svadobný obrad je na svete. Harry dal Meghan zlatý snubný prsteň s tromi diamantmi, ktorý sám navrhol. Dva zo spomínaných diamantov kedysi patrili princovej matke Diane. Herečka pred sobášom prijala krst a taktiež konfirmáciu anglikánskej cirkvi.

 

 

Kráľovná Alžbeta II. dala princovi Harrymu pred jeho dnešným sobášom tituly vojvoda zo Sussexu, gróf z Dumbartonu a barón Kilkeel. Po uzavretí manželstva sa tak aj jeho manželka, americká herečka Meghan Markle, stane vojvodkyňou zo Sussexu.

 

Ako vyzerala svadba princa Harryho a Meghan Markle? Výnimočnej udalosti sa zúčastnili aj Beckhamovci, George Clooney či herci zo Suits

 

Približne 600 hostí získalo prominentnú pozvánku na túto výnimočnú svadbu. Okrem šľachticov, politikov a iných významných tvárí medzi nimi nechýbajú ani známi umelci, herci, speváci ako napríklad James Blunt, David a Victoria Beckham či George Clooney.

 

 

 

 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.