Freshfem.sk
Móda

Rihanna predstavuje kolekciu vlastného erotického spodného prádla Savage x Fenty. Korzet a podväzky vyrazia dych aj tvojmu priateľovi

Jedna z najobľúbenejších žien sveta pôsobí v móde dlhodobo. Teraz ju však posúva na úplne inú úroveň.

7. máj 2018, 0:53
7. máj 2018, 0:53

Rihannu všetci milujeme a je nám jedno, či sa práve venuje hudbe, móde alebo papaniu. Jedna z najobľúbenejších žien sveta sa angažuje vo všetkom, k čomu má prirodzene blízko a výnimkou nie sú ani kolekcie oblečenia či kozmetika. Na týchto projektoch pracuje pod značkou Fenty, ktorá sa teraz rozširuje do ďalšieho odvetvia. Ako už vieš z nadpisu, Riri tentokrát navrhla vlastné spodné prádlo, ktoré by malo ulahodiť nielen mužskému oku.

 

Podľa jej vlastných slov ide o veľmi pohodlnú záležitosť a ženám by malo toto spodné prádlo v prvom rade dodať sebaistotu. Všetci vieme, ako budú reagovať muži a stačí nám pri tom pár fotiek, kde si výsledok vyskúšala samotná autorka. 

 

Dobrou správou je, že kolekcia Savage x Fenty bude k dispozícii už o pár dní, konkrétne 11. mája, a to pravdepodobne len cez oficiálnu stránku. Do komentárov nám daj vedieť, ako sa ti tento projekt páči a zároveň nás pochopiteľne zaujíma, či sa budeš pokúšať o kúpu.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.