Freshfem.sk
Móda - Oblečenie

Slovenky rozhodne patria medzi najkrajšie ženy. Pre známu značku Dolce & Gabbana predvádzala jedna z našich modeliek

Show s Naomi Campbell, Romee Strijd či Taylor Hill doplnila aj úspešná Sara Witt.

10. apríl 2018, 16:50
10. apríl 2018, 16:50

Dolce & Gabbana je svetovo známa značka, ktorá vznikla v Taliansku v roku 1985 a založili ju Domenico Dolce a Stefano Gabbana. Aj napriek tomu, že je to stálica v módnom priemysle, stále nás dokáže ohúriť.

 

Len pred niekoľkými hodinami sa konala show pre prominentných klientov a rovnako exkluzívne bolo aj oblečenie. V budove metropolitnej opery Lincolnovho centra v New Yorku sa stretlo mnoho celebritných hostí ako Diane Kruger, Dakota Fanning, Jamie Foxx alebo Catherine Zeta Jones.

 

Všetkých však zaujalo aj hviezdne obsadenie modeliek, ktoré sa nezaobišlo bez nádhernej Slovenky. Show s Naomi Campbell, Karlie Kloss, Karen Nelson, Joan Smalls, Ashley Graham, Romee Strijd a Taylor Hill doplnila aj úspešná Sara Witt.

 

Sara má na svojom konte mnoho úspechov, môžete ju vidieť v reklame na Garnier, nafotila kampaň pre Victoria´s Secret, predvádzala nádherné šaty z dielne Elie Saab a v neposlednom rade viedla skvelú sériu spoluprác so značkou Dolce & Gabbana. Slovenská modelka predvádzala outfit inšpirovaný ikonou - Marilyn Monroe. Sara mieri veľmi vysoko a my jej srdečne gratulujeme! Nižšie si môžeš prezrieť pár záberov z prehliadky. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.