Freshfem.sk
PR správaViac info

V spolupráci s Tezenis.

Lifestyle

Známe instagramové blogerky predstavili novú kolekciu sexi podprseniek priamo v uliciach veľkomesta

K zástupu dievčat na čele s Valentinou Ferragni sa pridali aj české blogerky Alex Sedláčková a Kristy Patyková.

13. marec 2018, 15:48
zdroj: Tezenis
13. marec 2018, 15:48

To, že sa ženy milujú pekne obliekať, nakupovať a predvádzať sa v nových trendy kúskoch je každému jasné. Chceme sa páčiť a aj keď nás väčšinou mnohé veci omrzia, v našej skrini sa nájdu aj také, ktorých sa roky nedokážeme vzdať. Ak sa bavíme o obliekaní, okrem toho, čo máme momentálne na sebe je pre nás rovnako dôležité aj to, čo máme pod vrstvou šiat. Predpokladám, že mužom sa práve rozvila fantázia. 

 

Mnohé obchodné módne reťazce vedia, že ženy si na výbere spodného prádla dávajú záležať a stavili aj na túto kartu. V zadných regáloch za blúzkami či džínsami sa nám ponúkajú podprsenky, čipky či korzety najrôznejšieho druhu či farby.

 

Známe instagramové blogerky predstavili novú kolekciu sexi podprseniek priamo v uliciach veľkomesta
Známa talianska módna značka Tezenis, ktorú poznáme aj u nás na Slovensku, už roky ženám prináša potešenie v podobe originálnych kolekcií spodného prádla a robí z nás ešte krajšie bytosti, akými bez pochyby sme. Najnovšia kolekcia podprseniek nesie názov Berlin a Tezenis ju chcel čo najefektívnejšie predstaviť ženám po celom svete. A ako jednoduchšie to urobiť ako cez známe instagramové blogerky, ktoré módu milujú a ľudia milujú ich?

 

 

A tak sa na pár dní z Berlínu stalo miesto, kde sa stretli známe hviezdičky z rôznych krajín a predviedli sa trochu odvážnejšie ako obvykle. K zástupu dievčat na čele s Valentinou Ferragni sa pridali aj české blogerky Alex Sedláčková a Kristy Patyková a ukázali aj to, čo inokedy ostáva zahalené. Mladý a energický Berlín tak zažil naozaj sexy prehliadku tých najznámejších blogeriek, ktoré samotné podprsenky predstavili na vlastnom tele. Veď, presvedč sa sám.

 

Viac si pozri na web stránke Tezenis alebo na ich Instagrame

 

 

 

 

 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
PR správa

V spolupráci s Tezenis.