Freshfem.sk
Vzťahy

Ak máš partnera, určite sa v týchto situáciách rýchlo nájdeš. Roztomilé ilustrácie zachytávajú nevinné momenty zo spoločných chvíľ

Život s partnerom vie byť náročný, ale najmä roztomilý.

6. marec 2018, 12:04
6. marec 2018, 12:04

Nikto zrejme nepochybuje o tom, že život je krajší po boku milovaného človeka. Uvedomujú si to aj ilustrátori na internete, ktorí sa často venujú práve zachytávaniu roztomilých chvíľ zo svojich každodenných životov. Ľudia jednoducho obľubujú autenticitu, a tak je lepšie kresliť obyčajné chvíle, ktoré autor včera prežil so svojou priateľkou namiesto toho, aby sa venoval abstraktnej tvorbe.

 

Recept na úspech medzi fanúšikmi na sociálnych sieťach preto nie je vôbec zložitý a približne pred rokom to zistil aj Kyu-Young. Ilustrátor samozrejme pomocou svojich obrázkov nemení svet k lepšiemu a ani nepoukazuje na nespravodlivosť v našej spoločnosti, lenže svoje ilustrácie považuje za koníček a najdôležitejší je fakt, že ho ich tvorba napĺňa.

 

Kyu-Young pracuje v dizajnérskej firme, avšak v práci musí kresliť to, čo od neho vyžadujú zákazníci, a tak sa zachytávanie spoločného života stalo jeho únikom z reality. Oceňujú to očividne aj ľudia z internetu, pretože mu na získanie 42-tisíc sledovateľov stačilo len 150 príspevkov, a preto bude Kyu-Young pokračovať a sledovať ho môžeš aj naďalej. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.