Freshfem.sk
Zdravie

Marihuanové tampóny chcú ženy zbaviť nepríjemných menštruačných bolestí. Vedia pozitívne pôsobiť aj na kŕče

Aj menštruácia sa dá spojiť s marihuanou.

29. január 2018, 16:47
29. január 2018, 16:47

Odborníci už marihuanu testovali na mnohých pacientoch trpiacich najrôznejšími ochoreniami, a tak sa partia zakladateľov spoločnosti Foria zamerala na trh, ktorý bude existovať až dovtedy, kým neprestanú existovať ľudia.

 

Spoločnosť Foria vyrabá rôzne prípravky pre ženy a okrem zaujímavých extraktov a olejov z kanabisu pomáhajúcich prežívať intenzívnejšie potešenie má vo svojom portfóliu aj tampóny. Nejde však o obyčajné tampóny, ale o špeciálne tampóny s marihuanovou zložkou.

 

Tampóny dostali meno Foria Relief a nemajú ženám slúžiť ako tradičné tampóny, pretože ich funkcia je iba podporná. Aplikovanie marihuanového tampónu je síce rovnaké ako pri tradičnom tampóne, ale marihuanový tampón by žena nemala používať samostatne.

 

V kombinácii s tradičným tampónom by kanabis mal upokojovať nepríjemné bolesti a utišovať aj kŕče. Bližšie informácie o samotnom produkte aj dostupnosti tampónov nájdeš priamo na stránke spoločnosti Foria, kde určite objavíš aj množstvo ďalších zaujímavých produktov.

 

Marihuanové tampóny chcú ženy zbaviť nepríjemných menštruačných bolestí. Vedia pozitívne pôsobiť aj na kŕčeMarihuanové tampóny chcú ženy zbaviť nepríjemných menštruačných bolestí. Vedia pozitívne pôsobiť aj na kŕče

Marihuanové tampóny chcú ženy zbaviť nepríjemných menštruačných bolestí. Vedia pozitívne pôsobiť aj na kŕče

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.