Freshfem.sk
Lifestyle

Vďaka levej hrive sa stali múzami pre svetových módnych návrhárov. Dvojičky svoje “chybičky” krásy nenávideli, no dnes ich svet obdivuje

Karamelové krásky dokazujú, že byť iný nie je hendikepom.

22. január 2018, 12:22
22. január 2018, 12:22

Ten pocit, keď na sebe nájdeme "chybu", ktorú začneme nenávidieť, začila určite nejedna z nás. Veľké zadky, malé prsia, hrubé obočie alebo príliš nevýrazné pery. Avšak rozmýšľali ste niekedy nad tým, že práve tieto nedostatky sú očarujúce? Rovnaký pocit prežívali aj dve sestry z Baltimore, ktoré mali až príliš husté vlasy. „Už som sa dostávala do štádia, kedy som naozaj začínala nenávidieť svoju hrivu. Bola pre mňa prekážkou,“ povedala jedna z dvojičiek.

 

Dvojičky Cipriana Quann a TK Wonder vyskúšali množstvo prípravkov, ktoré mali ich „problém“ vyriešiť. No s odstupom času zmenili názor. Uvedomili si, že práve to, čo na sebe nenávideli je jedinečnosť, ktorá ich robí výnimočnými ženami. Obe sestry sa rozhodli prestať bojovať proti prírode, odložili žehličky a zahodili prípravky, ktoré boli aj tak k ničomu. Dnes presadzujú názor, že ženy by nemali ničiť svoju prirodzenú krásu. Založili blog s názvom Urban Bush Babes, na ktorom šíria práve toto posolstvo.

 

Cipriana Quann a TK Wonder si vďaka svojej hrive získali srdcia módnych návrhárov, medzi ktorými patrí aj svetová špička Karl Lagerfeld. Ani sa nečudujeme, pretože sú naozaj úchvatné.

 

 

 

 

 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.