Freshfem.sk
Lifestyle

Sexi letušky svojimi fotkami ovládli Instagram. Ak práve nelietajú, život si užívajú plnými dúškami

Letušky vedia, ako svojich fanúšikov potešiť peknými zábermi.

19. január 2018, 11:04
zdroj: Pexels
19. január 2018, 11:04

Dokonalý mejkap i vlasy, šťastný úsmev na perách, ale i úchvatné zábery z tých najexotickejších krajín alebo najštýlovejších miest sveta. Reč však nie je o bohatých detičkách zo svetových metropol či celebritách, ale o šarmantných letuškách. Vo svojom voľnom čase si totiž vedia život užívať plnými dúškami.

 

Pózovanie pri mori v exotických rajoch, cvičenie jogy na atraktívnych miestach i potápanie sa s korytnačkami – aj takto to vyzerá, keď atraktívne členky posádky nemusia byť práve v práci, čo im však tiež mnohí závidia. Lenže ich práca vôbec nemusí byť med lízať, neustále lietanie z krajiny do krajiny im berie kusisko klasického osobného života, a tak si nedostatok spoločných chvíľ s blízkymi kompenzujú aspoň návštevou úžasných destinácií.

 

Aj vďaka pridávaniu záberov zo svojej práce, ale najmä voľného času si letušky získali priazeň množstva fanúšikov na Instagrame. Na ich životný štýl a krásu sa skrátka dobre pozerá, čo si myslia tisíce sledovateľov. O záujem ľudí po celom svete tak majú postarané napríklad Thajčanka Kay so 14-tisíc sledovateľmi, Elisa Valentina z Nemecka ich má 11-tisíc, blondínka a milovníčka jogy i potápania Shelby z Kalifornie tiež 14-tisíc či rodená Litovčanka Brigita, ktorú na Instagrame sleduje až 56-tisíc ľudí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.