Freshfem.sk
Móda - Doplnky

Berlínsky fashion week je významnou udalosťou v módnom priemysle. Zvolili návštevníci vhodný outfit?

Kombinovanie viacerých farieb, kožušiny či drahé značky.

18. január 2018, 14:07
18. január 2018, 14:07

Berlínsky fashion week očaril prehliadkami, kde sa predviedli mnohé známe mená módneho priemyslu. Avšak vynikol i street stylom návštevníkov, na ktorý poukázal aj svetoznámy magazín Vogue. Prinášame ti 5 outfitov, ktoré valcujú Instagram!

 

Nechýbali farby


Kombinovanie viacerých farieb je ešte stále na Slovensku ojedinelé a všetky sa radšej držíme starej dobrej čiernej. Laura je pravým opakom a vo svojom outfite skutočne zažiarila!

 

 

Hlavne značky


Svet posadla mánia drahých značiek, ktoré sú založené na jednoduchých kúskoch, kde vyčnieva len názov značky, ktorý musí byt viditeľne napísaný. Adidas, Supreme, Off White a iné. Takto poňala fashion week v Berlíne táto partia.

 

 

Baretky sú stále hitom

 

Parížske baretky dobývajú všetky kúty sveta a nie je tomu inak ani v Nemecku. Outfit vyskladaný z kožuchu, ktorý už na pohľad vyzerá veľmi príjemne a mäkučko, v kontraste so slnečnými okuliarmi a milou vintage kabelkou neostane nepovšimnutý. 

 

 

Čižmy ako základ 


Čižmy nad kolená sú už dlho dominantným prvkom a táto blogerka sa nebála ani červeného prevedenia. Zaujímavé je aj sako, ktoré pôsobí uniformne, no s koženou sukňou dotvára zaujímavý a odvážny look. 

 

 

Elegantná láska


Tento starší pár si podmanil celý svet! Do detailov premyslený outfit oboch si právom zaslúži zdieľanie najväčšieho módneho magazínu Vogue. Dvojica žiari šťastím a je dôkazom, že v móde nezáleží na veku, hlavne ak máte osobitný štýl, aký pán a pani majú.

 

Ktorý outfit sa ti páčil najviac?
Prvý (farebný)
12 hlasov
Druhý (značkový)
14 hlasov
Tretí (s baretkou)
6 hlasov
Štvrtý (s červenými čižmami)
16 hlasov
Piaty (zaľúbený pár)
272 hlasov
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.