Freshfem.sk
Móda - Oblečenie

Sú najkrajšie ženy sveta aj tie najštýlovejšie? Posvietili sme si na anjelikov a ich outfity mimo ružového koberca

Sú krásne, sebavedomé, úspešné a sexy. Obhája svoje prvenstvo aj v móde?

5. január 2018, 16:32
5. január 2018, 16:32

To, že patria medzi tie najkrajšie ženy sveta, je už dávno známe. Už dlhé roky modelky Victoria's Secret udávajú trendy a idú s módou. Je vidieť, že módnemu priemyslu naozaj rozumejú a neboja sa experimentovať. Nájdu sa u nich spoločenské šaty, no nie je núdza ani o ležérne “teplákové” oblečenie. Myslím, že všetci budú súhlasiť s tým, že nech si oblečú čokoľvek, vyzerajú ako bohyne! Poďme sa pozrieť na niektoré ich top outfity.

 

Taylor Hill

Hoci je anjelikom pomerne krátko, jej meno a kariéra rastie neskutočným tempom. Taylor je fanúšičkou skôr ležérneho štýlu, avšak nebojí sa obliecť aj poriadne sexy outfit. Svojím štýlom zrejme ovplyvňuje aj jej mladších súrodencov, s ktorými sa často prezentuje na Instagrame.

 

 

 

Pre #VSFS16 fitting! Can't wait for you all to see what I'm wearing

Príspevok, ktorý zdieľa Taylor Hill (@taylor_hill),

 

Josephine Skriver

Táto kráska z Dánska sa rada chváli svojou skvelou postavou. Vidno, že pravidelne športuje a dodržuje prísnu diétu. Jej Instagram je preplnený dráždivými fotkami v spodnom prádle či v plavkách (nečudujem sa!). Nie je núdza ani o dychberúce outfity, Obľubuje šiltovky a čiernu farbu.

 

 

 

Romee Strijd

 

Tretia v poradí je blondínka Romee Strijd, ktorá nedávno začala s vlastným Youtube kanálom. S priateľom vytvárajú dokonalú dvojicu. Ich outfity by mali byť vzorom pre nás všetkých. Jej najväčší doplnok je bezchybný úsmev. Často kombinuje riflovinu. 

 

 

 

Elsa Hosk

A máme tú ďalšiu blondínu, tentokrát zo Švédska. Už po prvom pohľade na jej Instagram je nám jasné, že módu naozaj miluje a ide jej to. Zo spomínaných modeliek sa oblieka najextravagantnejšie, s čím si vybudovala osobitý štýl. Výrazné, no zároveň nevinné črty tváre a dokonalá postava doladia outfit na jednotku.

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.