Freshfem.sk
Lifestyle

Zarába tisíce za mesiac a pritom si vychutnáva luxusné hotely po celom svete. Sorelle sa najlepšou prácou na svete necháva rozmaznávať

Všetky náklady má pritom samozrejme preplatené.

5. december 2017, 9:19
5. december 2017, 9:19

Takmer každý z nás si nejakým spôsobom zarába a nie každý je so svojou prácou stopercentne spokojný. Určite ti však je jasné, že väčšina zamestnaní nie je len o sedení na zadku počas nudnej práce v kancelárii. Toho dôkazom je aj zaujímavá kariéra fotografky a teraz už aj cestovateľky menom Sorelle Amore. Ešte len na začiatku roku 2017 si Sorelle do svojho denníčku zapísala jeden zo svojich životných snov: "Chcem vycestovať do aspoň dvanástich krajín v roku 2017 a chcem za to dostať zaplatené." My si poväčšine želáme schudnúť, šetriť viac peňazí alebo výdatnejšie cvičiť, no mladej Sorelle sa jej prianie rozhodne vyplatilo.

 

Zarába tisíce za mesiac a pritom si vychutnáva luxusné hotely po celom svete. Sorelle sa najlepšou prácou na svete necháva rozmaznávať

 

Vďaka jej bratovi totiž narazila na pracovný inzerát od spoločnosti Third Home, ktorá ponúkala jedinečnú pracovnú príležitosť. Práca popísaná v inzeráte bola jednoduchá. Blogovať, písať a fotiť po dobu troch mesiacov za celkovo 30 000 dolárov. Počas nich bude cestovať po celom svete a bývať v tých najluxusnejších hoteloch, ktoré sú snom aj niektorých multimilionárov. Práve tie totiž musí spropagovať a zhodnotiť.

 

Niet tak žiadnym prekvapením, že sa na túto pozíciu prihlásilo rovno 17 000 ľudí. Nakoniec sa výber zúžil na pätnástku najlepších a verejnosť vybrala za výhercu práve Sorelle. Tá prežíva cestu dlhú trinásť týždňov, počas ktorých navštívi pätnásť rôznych krajín, od Škótska až po Bahamy, a strávi viac než 265 hodín v 28 lietadlách. A aby sme jej mohli patrične závidieť, o všetkom priebežne informuje na svojom Instagrame.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Zobraziť 1 komentár
Diskusia
alebo poslať ako anonym
1 komentár
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
TvojaMamka5. december 2017, 19:25

https://pbs.twimg.com/media/CMG9uwWUkAAcGxi.jpg

0 Odpovedať · Nahlásiť