Freshfem.sk
Krása - Trendy

Astropehy sa stávajú najnovším horúcim trendom. Ženy vďaka tomu nosia na svojej tvári súhvezdia

Pehy budú vďaka tomuto trendu vyzerať prirodzene, ale zároveň budú pripomínať súhvezdia.

29. november 2017, 20:54
zdroj: Max Pixel
29. november 2017, 20:54

Kým ženy, ktorých tvár zdobia pehy, ich vo veľa prípadoch nenávidia, existujú aj také, čo by ich chceli mať, a to čo najvýraznejšie. Aktuálnym trendom sa preto stali astropehy. Pri ňom si však treba aj niečo vytrpieť, keďže majú podobu tetovania. Určené je pre všetky milovníčky pieh aj astrológie. 

 

Cieľom totiž je, aby pehy pripomínali tvar súhvezdia a zároveň vyzerali prirodzene. Na tvár, ale i dekolt nadšených zákazničiek ich tetuje artistka Jessica Knapiková. Samotná autorka tohto trendu si za ním stojí, vychádza totiž z vlastného záujmu o astrológiu a vyhlasuje, že má rada veci so skrytým významom. 

 

Jessica poznamenáva, že ide o kozmetické tetovanie, je teda jemnejšie a menej kruté pre pokožku. Zároveň pripomína, že toto tetovanie nie je trvaléPehy postupne vyblednú, až po dvoch rokoch zmiznú úplne.

 

Jessica takýmto spôsobom kombinuje astrológiu, skryté posolstvá či znamenia i pehy, a to všetko v jemnom a zmysluplnom tetovaní. Nesie prívlastok semipermanentné, a to práve preto, že na koži vyzdrží len istú dobu a postupne stráca svoju intenzitu. Dovtedy však urobí svoju nositeľkou špeciálnou a jedinečnou, čo sú prívlastky, ktoré na tom celom Jessicu fascinujú a bavia najviac.

 

 

Příspěvek sdílený Photos (@lfxphotos),

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.