Freshfem.sk
Móda

Meria iba jeden meter a v destve ju šikanovali. Aj napriek tomu sa jej podarilo preraziť v modelingu

V minulosti ju šikanovali, teraz obdivujú jej odvážne zábery.

14. november 2017, 12:33
14. november 2017, 12:33

Vo svete modelingu je odlišnosť priam žiadaná. Vďaka tomu môžu preraziť aj ľudia, ktorí boli predtým šikanovaní. Dru Presta by o tom vedela rozprávať. Mladá 22-ročná Američanka meria len jeden meter. V malom meste, kde vyrastala, bola terčom šikany a posmechu. Všetko sa zmenilo, keď sa presťahovala do Los Angeles, mesta neobmedzených možností. 

 

Dru odišla do Los Angeles z Nevady. Chcela dokázať, že sexy môže byť žena s akoukoľvek výškou. A to aj vtedy, ak sa narodí s achondropláziou, teda formou trpazlíctva. V rodine pritom nikto ničím podobným netrpí, a tak sa aj jej najbližší museli vyrovnať s negatívnym postojom k Dru. Ona samotná si kritiku kedysi veľmi pripúšťala.

 

 

„Spôsob, akým ľudia reagovali, nebol pre dieťa najlepší.“ vysvetlila Dru a dodala, že ľudia ju zvykli častovať aj rôznymi prezývkami. No kým kedysi každú jednu kritiku podrobne analyzovala, život v Los Angeles jej dodal sebavedomie. Najmä preto, že tam žije omnoho viac ľudí, ktorí sú niečím zvláštni alebo odlišní. Dru tak konečne nevyčnieva a v podstate dokáže zapadnúť do davu, čo v malom meste nie je možné.

 

 

Příspěvek sdílený Dru Presta (@g0lden.bebe),

 

Rodičia jej v odchode do veľkého mesta nijak nebránili, chceli jej dopriať slobodu a možnosť plniť si sny. No Dru nemyslí len na seba. Jej posolstvom je dodať sebavedomie ľuďom s podobným osudom. „Nechcem, aby sa cítili izolovaní,“ vyhlásila modelka. Prostredníctvom svojich fotografií chce ukázať, že človek môže byť krásny a sexy v akejkoľvek veľkosti. Tento postoj jej kvituje aj viac ako 15-tisíc ľudí, ktorí ju sledujú na Instagrame. 

 

 

 

 

 

 

Příspěvek sdílený Dru Presta (@g0lden.bebe),

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Zobraziť 2 komentáre
Diskusia
Diskusia je len pre prihlásených
2 komentáre
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Yolo14. november 2017, 22:20

v detstve ťa šikanovali=prerazíš v mode=životný úspech

4 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Pappu14. november 2017, 21:09

Pedobear intensifies

3 Odpovedať · Nahlásiť